Coca-Cola kutuları ile şehirleri keşfet

Coca-Cola kutuları ile yerel değerleri keşfetme duygusunu vurgulayan global kampanyasını “Bir Başkayız Biz” adıyla Türkiye’ye taşıyor.

Coca-Cola, “Bir Başkayız Biz” kampanyasıyla, şehirlerin doğal ve tarihi güzellikleri, özgün
tasarımlarla Coca-Cola kutularında yer alacak. Coca-Cola kutu tasarımları; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Şanlıurfa, Van, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Samsun, Trabzon, Denizli ve Antalya olmak üzere 13 şehrin öne çıkan doğal, tarihi ve kültürel ögelerine bir keşif yolculuğu sunuyor. Coca-Cola kutuları üzerinde yer alan QR kod uygulamasıyla da tüketicilere şehirleri yakından tanıyacakları, eşsiz bir dijital deneyim sunuluyor.

Kutuların üzerinde bulunan QR kod okutulduğunda, bu kampanyaya özel olarak hazırlanan mobil uygulama sayesinde, kullanıcılar artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılarak hazırlanan etkileyici animasyonlarda Coca-Cola kutularının üzerindeki karakterlerle tanışacak. Coca-Cola yeni ambalaj tasarımları, tüm Türkiye’de mart ayı itibarıyla satışa sunuldu.

Coca-Cola’dan portakallı vanilyalı kola

 

Bunları da beğenebilirsin
4 Yorumlar
 1. Görkem diyor

  Bir izmitli olarak kocaeli şişesini istiyoruz ablemi kocaeli spor yada pişmaniye olabilir

 2. Levent diyor

  O kadar şehir var reklamda ama ADANA yok coca cola ya ara verip başka içeceklere geçeceğiz demekki üzdünüz biz ADANALILARI 😑😑

 3. Elif diyor

  Evliya şehri siirt amblemi de siirt fıstığı

 4. Nuray diyor

  Kastamonu da tarihi evleri olabilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.