artwork

Coca-Cola geçmişten bugüne kendi dünyasını tanıtıyor

11 sene önce

0

Coca-Cola, Türkiye geneline yayılmış en kapsamlı ve en uzun soluklu projelerinden biri olan Coca-Cola Dünyası’nı Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı Galya Frayman Molinas ve Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Pazarlama Direktörü Beyza Ergen’in katıldığı açılışla tanıttı. Coca-Cola sisteminde bir ilk olan Coca-Cola Dünyası, markayı geçmişten günümüze getiren ve geleceğe taşıyacak değerleri dev bir çadırda ziyaretçilerle buluşturuyor.

Coca-Cola Dünyası’nda “Bi Dünya Mutluluk” ziyaretçileri bekliyor

Üç dev çadırdan oluşan Coca-Cola Dünyası, Coca-Cola’nın üretim ve operasyon süreci hakkında bilgi verdiği kadar, Coca-Cola’nın içerisinde spor ve müziğin de yer aldığı 1886’dan günümüze uzanan dünyasını da yansıtıyor.

Marmara Forum’da yer alan Coca-Cola Dünyası 9 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Coca-Cola Dünyası’nın ilk bölümünde, Coca-Cola’nın hem Türkiye’de hem de dünyada geçmişten günümüze hikayesi anlatılıyor. Bu bölümde ayrıca, dünyada ve Türkiye’de Coca-Cola ile paylaşılan anların objelere dönüştüğü bir sergi bulunuyor. İkinci bölümde ise, Coca-Cola’nın üretim süreci ve kalite standartlarıyla ilgili bilgi verilmesinin yanı sıra, hayatımızdaki yeri interaktif oyun ve aktivitelerle ziyaretçilerin deneyimine sunuluyor.

Üçüncü bölümde ise ziyaretçiler, Coca-Cola’nın sürdürülebilirlik yaklaşımına interaktif uygulamalarla tanıklık ediyorlar. Bu bölümde yer alan karbon ayak izi testini yapan ziyaretçiler, gündelik yaşam tarzlarının yol açtığı karbon emisyonu oranını ve çevreyi korumak için neler yapabileceklerini öğrenebiliyorlar. Bu bölümün en ilgi çekici bir diğer alanı ise Mutluluk Sineması bölümü.

İlk durak İstanbul, sırada Adana var

5 yıl boyunca Türkiye’yi dolaşacak olan Coca-Cola Dünyası 29 ilde, toplam 37 noktada ziyaretçilerle buluşacak. Coca-Cola Dünyası’nın 2013 yılı rotasında Adana, İzmir, Ankara, Eskişehir, Bursa, Konya ve Antalya var. Coca-Cola Dünyası, 9 Kasım-2 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul Marmara Forum’da ve 12 Aralık 2012-13 Ocak 2013 tarihleri arasında Carrefour İçerenköy’de 10:00-22:00 arasında ziyaret edebilecek.

Senin için
Tümünü göster