artwork

Kempinski Türkiye Bölge’ye yeni halkla ilişkiler direktörü

9 sene önce

0

Çırağan Palace Kempinski İstanbul personelinden, halkla ilişkiler bölümünü yöneten Çiler İlhan, Kempinski Türkiye Bölge Halkla İlişkiler Direktörü oldu.

Çiler İlhan

Çiler İlhan, Ağustos 2014 itibariyle, Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Halkla İlişkiler Direktörlüğü görevine ek olarak Kempinski’nin Türkiye’deki diğer iki otelinin, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum ve Kempinski Hotel The Dome Belek’in kurumsal iletişim stratejisinden sorumlu olacak. Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radkte ve Kempinski Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Maria Kuhn’a bağlı olarak, İlhan, otellerin iletişim faaliyetlerinin Kempinski vizyonu doğrultusunda, iş ve grup hedeflerinin sağlanmasına katkıda bulunacak şekilde otellerin genel müdürleri, halkla ilişkiler ekip veya ajansları ile koordineli olarak yürütülmesini sağlayacak.

İlhan, Hilton İstanbul pazarlama bölümündeki tecrübesinden sonra TimeOut İstanbul ve Travel+Leisure dergilerinin de yayıncısı Ajans Medya’da metin yazarlığı ve editörlük yaparak iletişim alanında geniş bir perspektif kazandı. 2008’de Çırağan Palace Kempinski İstanbul ekibine Halkla İlişkiler Müdürü olarak katılan Çiler İlhan 2009’da otelin yönetim kuruluna girdi; 2013’de ise Halkla İlişkiler Direktörlüğüne yükseldi. 2014’de Türkiye Halkla İlişkiler Derneği TÜHİD’in Yönetim Kurulu’na seçilen, “Eğitim” ve “Uluslararası İlişkiler” çalışma gruplarında görev yapan İlhan, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ile İsviçre Glion Institute of Higher Education Otel Yöneticiliği bölümlerinden mezun.

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nda atamalar gerçekleşti

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nın yönetim kuruluna iki yeni isim atandı...