Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a yeni halkla ilişkiler direktörü

Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Neslihan Şen’i Halkla İlişkiler Direktörü olarak atadı.

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce ve Fransızca Turizm İşletmeciliği mezunu olan Neslihan Şen, ayrıca İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA programı mezunu. Pazarlama ve Kurumsal iletişim alanında önemli deneyimleri bulunan Neslihan Şen’in Çırağan Palace Kempinski İstanbul’dan önceki görevi, Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri bünyesindeki Hilton İstanbul Bosphorus, Conrad İstanbul Bosphorus ve Hilton ParkSA İstanbul otellerinin tüm Pazarlama ve Halkla ilişkiler strateji ve faaliyetlerinden sorumlu müdürlüğü idi. Neslihan Şen sorumlu olduğu otellerde; pazarlama, kurumsal iletişim ve sosyal medya alanında da ödüllere hak kazandı.

Otelin yönetim kurulunda yer alacak olan Şen, bundan sonraki dönemde Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radtke’ye bağlı olarak, otelin tüm kurumsal iletişim faaliyetlerini Kempinski vizyonunu destekleyecek şekilde yürütecek.

Radtke atamayla ilgili, ‘‘Neslihan Şen’in stratejik pazarlama ve kurumsal iletişim konusundaki geniş tecrübelerinden sonra Kempinski ailesinde görev alacağından dolayı çok memnunum. Kendisinin profesyonel deneyimlerinin Çırağan Palace Kempinski İstanbul Oteli için son derece faydalı olacağından eminim’’ dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.