Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da yeni atama

İstanbul, 13 Temmuz 2015 tarihinde Çırağan Palace Kempinski İstanbul kadrosuna bir  isim daha ekledi. Zeynep Öden Ağagil Satış ve Pazarlama Direktörü olarak göreve atandı.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu Zeynep Öden Ağagil, 2001 yılında açılışında yer aldığı The Ritz-Carlton, İstanbul’da turizme adım attı. 8 yıl süresince otelin satış ve pazarlama departmanında çeşitli görevlerde yer aldı ve bu süre içerisinde yüksek lisansını İstanbul Teknik Üniversitesi Turizm Tasarımı ve Yönetimi bölümünde tamamladı. 2009 yılı itibariyle Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da satış ve pazarlama yönetiminde çeşitli görevlerde bulundu. 2013 yılında Raffles İstanbul’un açılış ekibine Satış Direktörü pozisyonu ile katılarak otelin yönetim kurulunda yer aldı. Ağagil, 15 yıldır lüks konaklama sektöründe satış ve pazarlama stratejileri konusundaki başarılı çalışmalarının ardından Çırağan Palace Kempinski İstanbul ailesine Satış ve Pazarlama Direktörü olarak güçlü bir dönüş yaptı.

Otelin yönetim kurulunda yer alacak olan Zeynep Öden Ağagil, İstanbul Boğaz’ı kıyısında şehirdeki en lüks konaklamalara ve prestijli etkinliklere ev sahipliği yapan, Osmanlı İmparatorluğu’ndan miras tek Saray ve Otel olan Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini yönetecek.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.