Cillit Bang, Okan Bayülgen’in sesiyle yeniden TV ekranlarında

Yüksek enerjili ve cesur bir marka kimliğiyle televizyon reklamları arasında her zaman farklı bir konumda olan Cillit Bang, yeni kampanyasında Okan Bayülgen’in sesi ile buluştu. Marka, yeni reklam filminde temizlemesi zor banyo alanlarındaki güçlü fonksiyonel üstünlüğünü ve maksimum hijyen performansını
hatırlatmaya odaklanıyor. Pandemi sürecinde artan hijyen kaygılarına yanıt veren ürün, banyolarda maksimum hijyen sağlıyor.

Yüksek enerjili, cesur bir marka kimliği ile tüketicilere hitap eden Cillit Bang, TV ekranlarına Okan Bayülgen’le geri döndü. Marka, yeni reklam filminde güçlü formülü ile fonksiyonel anlamdaki üstünlüğünü tüketiciyle buluşturuyor. Filmde Okan Bayülgen’in seslendirmesiyle “Hepimizin banyodaki ortak endişesi kir ve kireç sorununa karşı çözüm Cillit Bang” vurgusu yapılıyor.

Reckitt Benckiser Türkiye’nin banyo alanlarının temizliğinde uzman markası Cillit Bang, tüketicilerin hijyen konusunda artan hassasiyetlerini de dikkate alarak ürünün saniyeler içinde sağladığı gözle görülür sonuçları yeniden izleyici ile buluşturuyor. Temizlemesi zahmetli banyo alanlarındaki kir, kireç ve sabun artıklarını yok ederek maksimum hijyen sağlayan nihai temizleme çözümü Cillit Bang, banyo temizliğini
hızlı ve kolay hale getirdiğini kanıtlayarak tüketicilerin güvenini kazanmış bir ürün. Marka yeni reklam filmiyle ürünün güçlü performansını bir kez daha dile getiriyor; zahmetsiz ve tüketicilerin içlerini rahat ettiren, sonuçtan tatmin oldukları bir temizlik çözümü olarak konumunu pekiştiriyor.

Yüzde 100 geri dönüştürülebilir Cillit Bang paketleri raflarda

İçinde bulunduğumuz özel süreçte hijyen konusunda hassasiyetin ekstra arttığına vurgu yapan RB Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar “Ortak kullanım alanlarını hijyenik hale getirmeye daha çok özen göstermeye başladık. Pandemi sürecinde sürdürülebilirlik ile ilgili uygulamaların da tüketiciler nezdinde önemi ve değeri arttığını gözlemliyoruz. Bu alanlardaki yatırımlarımız daha yakından takip ediliyor. Zahmetli banyo temizliğindeki en büyük destekçileri Cillit Bang’i tüketicilerimize yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalajla sunuyoruz” dedi.

KÜNYE

Reklamveren: Cillit Bang
Pazarlama Direktörü: Tarık Bayar
Kategori Pazarlama Müdürü: Harun Çeliksoy
Marka Müdürü: Tayga Kandemir
Marka Müdür Yardımcısı: Ece Çakar
Kıdemli Medya Müdürü: Başak Malçok

Reklam Ajansı: Happy People Project

Post Prodüksiyon: İmaj

Ses: Melodika

İletişim Ajansı: Cora Communications

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.