Çikolata markasından Paskalya için “sanal tavşan avı”

Russell ve Clara Stover tarafından 1923 yılında kurulan ve şeker, çikolata, şekerleme tedarikçisi olan Amerika’lı ünlü çikolata markası Russell Stover Paskalya için sanal olarak ‘Büyük Tavşan Avı’ düzenleyecek.

Çikolata markası ayrıca sosyal mesafeyi daha iyi yansıtmak için önceki kampanyasını da güncelledi.
Paskalya’yı kutlayanlar için – ya da sadece tavşan şeklindeki çikolataları tercih etmek isteyenler için – Russell Stover, 6 Nisan’da internet üzerinden sanal bir tavşan avı yapacak.

Çikolata tutkunları 12 Nisan’a kadar bir yıl boyunca Russell Stover hediyelerini kazanma şansı için sanal tavşanları yakalamak için yarışacak. Bunun için Instagram’da arama yapabilirler.

Ajans ortağı Cutwater ile birlikte düzenlediği kampanyada marka, kazananı 16 Nisan’da ilan edilecek.

Make this time of social distancing social, and bring your close ones virtually closer, with #TheGreatBunnyHunt! On 4/6, visit @RussellStoverUs on Instagram to enter! #RussellStover #MakeHappy #Contest

Russell Stover paylaştı: 31 Mart 2020 Salı

Sanal Paskalya eğlencesine ek olarak, Russell Stover ve Cutwater, markanın 2019’daki “Mutlu Ol” kampanyasını, COVID-19 salgını nedeniyle sosyal mesafeyle ilgili daha iyi yansıtacak şekilde güncellediler.

Güncellenen noktada, şekilde sevdiklerinize “sanal sarılmalar” gönderilebiliyor.

Russell Stover, hayranlarına ulusal TV’de, dijital ve sosyal yayınlarda yayınlanan reklamında sanal bir kucaklaşma göndermesinin yanı sıra, insanların arkadaşlarına ve ailelerine gönderebilmeleri için özel “kucaklaşma” gifleri de oluşturdu.

Russell Riever’da pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Mark Riegel, yaptığı açıklamada: “Neredeyse 100 yıldır markamız tüketicilerimiz için bir mutluluk kaynağı oldu. İnsanların şu an şahsen bağlantı kurmasının zor olduğunu biliyoruz, bu yüzden başkalarını bir kucaklama ile mutlu etmek istedik.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.