artwork

Casper: “Keşfederek Büyüyoruz”

1 sene önce

0

İlk bilgisayar üretimine 1991 yılında başlayan ve bir nesil büyüten Casper, #KeşfederekBüyüyoruz sloganıyla yeni reklam filmini yayınladı.

Casper ile büyüyen bir neslin merak duygusu, teknoloji tutkusu ve birlikte keşfetme arzusunun ön planda yer aldığı reklamda; “Keşfederek büyüyoruz” mesajıyla marka, tüketicileriyle arasında oluşan güçlü bağı vurguluyor.

Casper’ın Türkiye’nin teknoloji markası olma yolculuğundaki hikayesine odaklanılıyor. Özellikle evlerdeki ilk bilgisayar kullanımında yaşanan heyecana da ilk programını yazan teknoloji tutkunlarının keşfine de Casper’ın ortak olduğunun aktarıldığı reklamda, yıllarca heyecan ve tutkularının peşinden koşan neslin artık Casper’da teknolojiyi üreten birer mühendis olduğu gerçeğine de tanık olunuyor.

#KeşfederekBüyüyoruz reklam konseptiyle de Casper, bilgisayarlarına hayranlık duyarak teknolojik keşfe çıkan Casper nesli mühendislerin Türkiye’nin teknolojisine ve dijitalleşmesine yön veren Avrupa’nın en büyük üretim tesisindeki macerasına da ayrıca selam gönderiyor. En güzel anların paylaşımında ve birlikte üretmenin heyecanında da Casper’ın kullanıcılarıyla yan yana olacağını aktaran reklam filmi Dijifabrik imzasını taşırken, yönetmen koltuğunda da Murad Küçük oturuyor.

Künye 

Reklamveren: Casper

Reklamveren Temsilcileri: Deniz Vayloyan, Kübra Çakar

Reklam Ajansı: Dijifabrik

Ajans Başkanı: Yusuf Dahi

Yönetici Kreatif Direktör: İlknur Eren Beliktay

Kreatif Ekip: Emre Odunkesen, Berkan Hendek, Yahya Birinci

Müşteri İlişkileri: Berkan Hendek

Stratejik Planlama: Emre Odunkesen

Seslendirme: Murat Aygen

Prodüksiyon Şirketi: Terra Film

Yönetmen: Murad Küçük

Prodüktör: Murathan Kodama