Campaign Türkiye’nin 93. sayısı çıktı!

Campaign Türkiye’nin 93. sayısı çıktı!

Geleceğin iş yaşamında bizi neler bekliyor? Freelance/serbest/bağımsız çalışmak mümkün mü?
Campaign Türkiye’nin 93. sayısında “siz hepiniz ben tek” diyen ve aslında aramızda dolaşan freelancer’lara ve freelance çalışma sistemine dokunduk.

Beyaz yakalarını attılar ama hâlâ aramızdalar

Orta Çağ’ın ilk paralı askerleri olan bağımsız mızraklar anlamına gelen free lances’ı yeniden anlamlandıran freelance çalışma sistemini mercek altına aldık. Artılarıyla, eksileriyle freelance; yani bağımsız, yani serbest çalışan nasıl olunur?


93. sayının öne çıkan diğer konuları

Discovery Türklerden de yoğun ilgi görüyor”
Discovery Türkiye Ülke Genel Müdürü Andrei Grigorescu ile Türkiye pazarına yaptığı yatırımların boyutunu ve ilerideki planlarını konuştuk.

Pazarlamaya yeni bir soluk getiren ajans: Healthnet”
Tazefikir ve Healthnet Kurucusu Çağlar Gözüaçık, Influencer Pazarlama ajansı Healthnet’in kapsamını, verdiği hizmetleri detaylı bir şekilde bizlerle paylaştı.

Dönüşüme aracılık eden şirket: Fark Labs
Maslak’taki ofislerinde neredeyse birinci yılını dolduracak olan ve sanatsal parçalar barındıran Fark Labs bu ayın konuğu oldu.

Range Rover Discovery Sport
İngiliz SUV devi Land Rover’in kendine özel hayran kitlesi bulunan Discovery modelinin Sport versiyonu yenilendi.

Yaşasın Alışveriş
Alışveriş yapma şeklimiz, nereden ve nasıl yaptığımız değişiyor. Perakende sektörü beklentiler doğrultusunda yeni ürün ve servislerle karşımıza çıkıyor. Belki de süreçte değişmeyen tek şey var, alışverişi çok sevmemiz!

“Değişimin gücüne inanıyorum”
VMLY&R Amman Yaratıcı Yönetmeni Oktar Akın, yurt dışında çalışmanın zor ancak bir yandan da zevk verdiğini söylerken bazı kasların önceden gelişmiş olması gerektiğini de ekliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.