artwork

Campaign Türkiye’nin 126. sayısı çıktı

7 ay önce

0

Şu sıralar globalde ve ülkemizde yaratıcı sektörler için tartışılan ortak bir problem var; yetenek kaynağı. Pandemiyle birlikte kendini daha güçlü bir şekilde hissettiren bu problem, hem maddi hem de manevi sebeplere dayanıyor ancak çözüm için sektörün çok daha derin bir anlayış kazanması gerekiyor. Bizler de 126. sayımızda yaptığımız global araştırmaların yanı sıra, alanında değerli isimlerin görüşlerine başvurarak konuya ışık tutmaya çalıştık.

126. sayıda başka neler var?

Odağımız, dijital çeviklik ve güvenlik

Dijital dönüşüm tüm dünyada pandemi ile birlikte büyük hız kazandı. Cisco Türkiye Genel Müdürü Didem Duru, bu süreçte şirket olarak hayata geçirdikleri inovasyonları ve müşterilerine sundukları hizmetleri anlattı.

“Fabrikasyon üretime karşıyız”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Ankara’dan eef Creative Reklam Ajansı oldu. Ankara’da faaliyet gösteren reklam ajansına dair mesaj ettiklerimizi ajansın kurucu ortakları Oğuzhan Gökahmet ve Fırat Ayçiçek’ten dinledik.

“Hayatımın en güzel hatası”

Londra’da Seven Digital Marketing’i kuran Zeynep Şen: “Sıra dışı bir hikayem yok ama gerçek ve belki de birilerine ilham olabilecek bir hikayem var.” diyor ve İngiltere’deki yolculuğunun ona neler kattığını, şirketi nasıl kurduklarını anlatıyor.

Handmade: Sıla Karadeniz

Keşif: Çiğdem Sarıhan

The Heroes: Mert Can Demir

Senin için
Tümünü göster
Hayatta her şeyi değiştiremeyiz… Yemek uygulamamız hariç!

Migros Yemek, üç filmden oluşan yeni lansman kampanyasını yayınladı...

Pepsi 15 yıl sonra ilk kez logosunu değiştirdi

Pepsi, logosunu ve marka kimliğini yeniledi. Pepsi yeni logosunda nostaljik...