artwork

Campaign Türkiye’nin 119. sayısı çıktı

1 sene önce

0

Zor bir seneyi daha atlatıp yenisine umutla adım atıyoruz. İki sene önceki hayatımızın nasıl olduğunu belki zor hatırlıyoruz, sanki normal hep buymuş gibi…

Almanak sayımızda derneklerin yıl değerlendirmesi ve 2022 beklentilerinin yanı sıra 2021’in öne çıkan reklam, medya, pazarlama ve sektör haberlerini, röportajlarını ve dosya konularımız için aldığımız değerli görüşleri derledik.

119. sayıda başka neler var?

Metaverse Çağında Vlog Patlaması

HONOR CEO’su Frank Wang, metaverse vb. kavramların hayatımıza daha çok dahil olmaya başlamasıyla birlikte artacak paylaşım ihtiyacına yönelik geliştirdiği ürünü anlatırken Türkiye pazarının onlar için neden bu kadar önemli olduğuna ve gelecek planlarına değiniyor.

“Fikirlerin en canavarını bulmayı amaçlıyoruz”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Ankara’dan Canavar Fikir Reklam Ajansı oldu. Ankara’da faaliyet gösteren reklam ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın kurucusu ve sanat yönetmeni Caner Tomruk’tan dinledik.

“Yolculuğum yeni başladı”

Razorfish Miami Sanat Yönetmeni Çağhan Çelensü, Miami’ye taşınmadan önce Türkiye’de yaptığı hazırlıkları ve Amerika’da iş hayatında gördüğü keskin ayrımları anlatıyor.

Handmade: İpek Yerli

Keşif: Efe Karadağlı

The Heroes: Osman Turan Barbarosoğlu

Senin için
Tümünü göster
Pepsi 15 yıl sonra ilk kez logosunu değiştirdi

Pepsi, logosunu ve marka kimliğini yeniledi. Pepsi yeni logosunda nostaljik...

Küresel pazarlama endüstrisi 2023 DEI Census’u başlatıyor

Pazarlama uzmanları, anonim olarak 15 dakikalık anketi dolduruyor ve iş...