Campaign Türkiye’nin 118. sayısı çıktı

Hayal edebileceğimiz her şeyin var olabileceği dijital dünya metaverse; oyun üreticilerinin, markaların, teknoloji ve perakende dahil birçok sektörün yeni oyun alanı olacak. Gündeme damgasını vuran ve merakımızı celbeden bu kavramı, yeni sayımızda olabildiğince her yönden ele almaya çalıştık.

118. sayıda başka neler var?

Çağrı merkezinin geleceği bulutta şekilleniyor

Çağrı merkezi yazılım pazarında güçlü müşteri portföyü ile yıllardır faaliyet gösteren AloTech’in Kurucu Ortağı Cenk Soyak, bulut çağrı merkezi ve fiziksel çağrı merkezi arasındaki farkları ele alırken bulut teknolojisinin getirdiği güçlü yönlerin altını çiziyor.

“Her zaman kendimizle yarışıyoruz”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Adana’dan 416 Creative oldu. Adana’da faaliyet gösteren reklam ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın başkanı Sefa Yılmaz’dan dinledik.

Bilim ve sanat neden göçer?

İstanbul’da tanıştığı Amerikalı eşi vesilesiyle Richmond’daki hayatının nasıl başladığını anlatan Homespire Mortgage Tasarım Direktörü Zeynep Hall, iş arama sürecine bazı kaygılarla başlasa da Türkiye’deki güçlü geçmişi sayesinde başarı ile üstesinden geliyor.

Handmade: Cem Altun

Keşif: Yasin Yaman

The Heroes: Serdar Tabur

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.