Campaign Türkiye’nin 112. sayısı çıktı

Geçtiğimiz bir buçuk yılda tüm sektörlerin olduğu gibi yaratıcı sektörün de işleri derinden etkilendi. Bir yandan kısıtlamaların getirdiği pürüzlerle cebelleşirken bir yandan da hızlanan iş süreçlerine ayak uydurmaya çalıştılar. Biz de bu sayımızda koşulları değiştiremeyen ancak bakış açısını değiştirerek başarıya ulaşan değerli yaratıcı isimlerin, kendi mücadele hikayelerine yer verdik.

112. sayıda başka neler var?

“Dijital Dönüşüm ve Çevik Organizasyonlar”

Microsoft Türkiye Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, çeşitli sektörlerin dijital dönüşüm hikayelerine yer vererek onların bu dönüşümünde nasıl rol oynadıklarını anlatıyor.

“Yeryüzü denizinin bir damlası olmak”

On parmağında on marifet birisi… Oyuncu, senarist, yönetmen yazar ve hekim Ercan Kesal ile sinemaya, edebiyata ve ilham veren hayat hikayesine dair konuştuk.

“Buradan fabrikasyon iş çıkmıyor”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Bravo Works oldu. Bursa’da faaliyet gösteren 360 iletişim ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın kurucusu Çağrı Çankaya’dan dinledik.

Reklama ihtiyaç ve talep Türkiye’den düşük

M&C Saatchi Berlin Kıdemli Sanat Yönetmeni Tolga Ülkümen, kuralcılığıyla tanınan Almanya’da reklamcı olmanın hem iyi hem de kötü yönlerine değinirken İstanbul’a ve sıcak insanlarına olan özlemini dile getiriyor.

Handmade: Serhan Koçak

Keşif: İrem Nur Terzi

Kahramanlar: Bengü Turna

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.