Campaign Türkiye Mayıs sayısı çıktı

Şeytan doldurur!
Dijitalde kriz var! Dijitalin yükselişi ve demokratik yapısı, markaların dijitaldeki varlıklarını daha etkin şekilde yönetme gerekliliğini de beraberinde getirdi. Zira memnuniyetsizlik yaşayan tüketicinin dijitale atacağı en küçük bir kıvılcımın tüm ekosisteme zarar vermesi için çok kısa bir süre yeterli. Peki bu krizleri en az hasarla atlatmanın ya da krizi fırsata çevirmenin sırrı ne? 


Yeni sayımızda başka neler var?

  • Yapı Kredi’nin antikahramanı robot Gary ve sadık müşterisi Metin’le başlayan yeni Thikayesinin detaylarını Arda Öztaşkın ve Emre Kaplan anlatıyor.
  • Bebeklerinin uykusuzluğu yüzünden hayatları zorlaşan annelere çözüm ve cevap hakkı veren yeni Johnson’s Baby kampanyasını, kampanyanın yaratıcıları ve markayla konuştuk
  • Publicis One Türkiye ajanslarından Leo Burnett ve Voden arasındaki sinerji M. Kurtuluş Eker’in liderliğinde güçleniyor. Yeni görev ve sorumluluklarını Kurtuluş Eker ile konuştuk.
  • 14. yılında rekor başvuru sayısına ulaşan Kırmızı Ödülleri öncesi, organizasyona dair detayları Hürriyet Reklam Direktörü Zeynep Tandoğan ve Jüri Başkanı Faika Ergüder anlattı.
  • Dünyanın en yaratıcı 30 kadını arasında 3’üncü gösterilen TBWAIstanbul Chief Creative Officer’ı İlkay Gürpınar, global çapta başarılarının arkasında işine olan sevgisinin yattığını söylüyor.

Diğer konuları görmek için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.