Campaign Türkiye’nin 94. sayısı çıktı

Future of work” denilince akıllara ilk gelen “robot” sözcüğünü merkezimize aldık, yaratıcı sektörün uzmanlarıyla konuştuk. Robotlar insanları anlayabilir mi, gerçekten de bir şeyler yaratabilirler mi diye sorduk.

Geçtiğimiz ay “futue of work” denilince karşılaştığımız, yaşadığımız Peki biz ne olacağız?

“Future of work” başlığının belki de en heyecan verici maddelerinden biriyle karşınıza geliyoruz: Robotlar.

94. sayının öne çıkan diğer konuları

2019 yılını geride bırakırken TBWA Group Istanbul ile bu yılın değerlendirmesini yaptık. 2019 yılında imza atmış oldukları yeni projeleri, kazandıkları ödülleri ve yeni çalışma modellerini anlattılar.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (İSG) Kurumsal İletişim Müdürü Canan Soysal ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçen 11 yılı ve gelecek planlarını konuştuk.

Karbonat Ajans’ı ziyaret ettik. Cenk Gümüşçüoğlu ve Melih Dinçer yönetiminde daha önce Fındıklı semtinde, şimdi ise 4 yıldır Levent lokasyonunda faaliyet gösteren ajans, modern mimarisi ve yaratıcı işleriyle sektörde dikkatleri çekiyor.

Pazara sunulduğu günden bu yana, elde ettiği satış rakamlarıyla sınıfında zirveyi bırakmayan Golf’ün tarihinde yeni bir sayfa açıldı. Dijital ve sezgisel kullanım olanağı sunan sekizinci nesil Golf, Volkswagen markasının ilericilik anlayışını temsil edecek.

Geometry Istanbul COO’su Şebnem Çamaş, sosyal ağların e-ticarette nasıl kullanıldığını ve Geometry’de 2020 yılında çalışmaya başlayacak olan sosyal ticaret deneyim ekibini anlatıyor.

“Yaşamayı ve tecrübe etmeyi istediğim çok ülke var”
Bu ay yurt dışı sayfalarımızda kariyerini kazandığı ödüllerle bezeyen, yaptığı işe karşı merakını, tutkusunu hiç kaybetmeyen bir sanat yönetmeni var. Londra’da McCann Health’te sanat yönetmeni olarak çalışan Cem Haşimi, kariyerini ve yurt dışı deneyimini anlattı.

Handmade sayfalarımızın bu ayki konuğu ise Voden Leo Burnett’in Art Group Head’i Pelin Özbayrak oldu.

Campaign Türkiye yeni sayısı ile Dergilik’te ve bayilerde…

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.