Campaign Türkiye 7. yıl özel sayısı çıktı!

Campaign Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak yeni yaşını kutladığı Ocak sayısı bu yıl da, geçmiş yıla dair bir rapor sunarken önümüzde uzanan koca bir yıla ışık tutacak içerikleriyle 2019’u dopdolu karşılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İki büyük röportaj

WPP Türkiye Ülke Müdürü Demet İkiler, 2018 yılını reklam sektörü olarak ve WPP Türkiye açısından değerlendirirken 2019 yılı hazırlıkları ve stratejilerini de anlattı.

Reklamverenler Derneği (RVD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pura ile2018 yılını, sektörün geleceğini ve 2019 tahminlerini konuştuk.

2019’da sektörü neler bekliyor?

Google Türkiye Ülke Direktörü Bülent Hiçsönmez, geçtiğimiz yıl öne çıkan ve bu yıl da etkisini hissettirecek başlıca tüketici içgörülerini aktardı.

PwC Türkiye’den Murat Çolakoğlu, günümüzün dijital dünyasında sıklıkla rastlanan FOBO’yu ve 2019’da yeni dünya mottosu olan JOMO terimlerinden bahsetti.

Ocak sayısının öne çıkan diğer konuları şöyle:

2018’de campaigntr.com’da en çok okunan 12 kampanyayı 4129 Grey‘den Cüneyt Özalp, Medina Turgul DDB‘den Sezgi Karabaş, Unilever‘den Esra Günel ve Ülker‘den Ecem Evcil yorumladı.

Barselona’da C14torce‘dan Kıdemli Reklam Yazarı Levent Onur Özdoğan, iki yıldır yaşadığı şehri ve “o işe yarın bakarız abi” diye bağıran çalışma ortamlarını anlattı.

Dünyanın en prestijli ödüllerinden Campaign Agency & Brand of the Year’dan ve katıldığımız diğer etkinlikler ve festivallerden kareler…

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.