Campaign Türkiye Agency of the Year TOP 10 listesi

15 Mart 2018 gecesi Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of The Year ödül töreninde Türkiye’nin önde gelen marka ve ajansları ödüllendirildi. Campaign Türkiye Agency of the Year ödülünün kazananı TBWA\Istanbul olurken, kategoride en yüksek puanları almış ajanslar da Campaign Türkiye Agency of the Year TOP 10 listesi içinde ekranlara taşındı.

Campaign Türkiye Agency of the Year TBWA\Istanbul

Ödül töreninin son bölümünde 2017 yılı içinde Türkiye’de ve dünyada düzenlenmiş reklam, medya ve pazarlama iletişimi yarışmalarından en fazla ödül kazanmış, Campaign Türkiye Agency and Brand of the Year değerlendirmesinde de 500 puan barajını geçmiş marka ve ajanslar yer aldı.

Campaign Türkiye Agency of the Year TOP 10 listesinde TBWA\Istanbul 2017 süresince katıldığı 10 yarışmadan kazandığı 143 ödülle 2.217 puana ulaşırken, hemen ardından 1.847 puanla Y&R – Team Red İstanbul ve 1.782 puanla Mindshare geldi.

Campaign Türkiye Agency of the Year kazananlarının tam listesini burada, tüm kategorilerin TOP 10 listelerini ise burada görebilirsiniz. Ödül töreninin 15 Mart 2018 gecesi YouTube’dan yapılan canlı yayınını ise Campaign Türkiye sayfasından izleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.