“Campaign Deneyim Ödülleri” kazananları dijital olarak açıklanıyor

Campaign Experience Awards 2020 ödülleri dağıtmaya devam ediyor.

Google, Campaign Deneyim Ödülleri’nde “deneyimsel projeler” için iki altın ödül kazanırken, 72andSunny, Amplify, Essence, Halpern ve OMD, “en iyi işbirliği” ödülünü kazandı.

Ödüllü Pop-up projesi, Londra’daki 55 Regent Street’teki üç katlı mekanda müzik ve yemek deneyimi sunarak tasarlandı. Sahte bir çamaşırhane görüntüsü verilen ortam “Pixeldilly Sirki” konseptine dönüştürdü.

Brandfuel, “sergi deneyimi” kategorisinde Google’ın “Android Caddesi” için altın ödül aldı. Pop-up, Mobile World Congress’teki en yeni Google ve Android teknolojisini sergileyerek ödülü hak etti.

Flying Object, “Visit #ScottishTwitter” için “marka deneyimi” kategorisinde altın madalya aldı.

Black Sparrow Presents, Vans iş birliği “mekan deneyimi” kategorisinde altın madalya kazandı. Guinness Africa “Lezzet Odaları” projesi için HeyHuman’a “Global Marka” kategorisinde bir altın verildi. Sürükleyici deneyim, insanların duyularına adanmış farklı bölgeler aracılığıyla içeceklerinin özelliklerini keşfetmelerini sağlıyor.

Samsung UK’nin müzisyen Mabel’ın yer aldığı “Dünyanın İlk Dikey Konseri”, “Oyun” kategorisinde Iris için altın ödülü aldı.

Rematch Live, All England Lawn Tenis Kulübü için “Wimbledon Rematch 1980” ile “yılın yaratıcı etkinliği” kategorisinde altın topladı. Jüri, ikonik bir spor anı yaratmada kampanyanın detaylara yönelik yaklaşımından oldukça etkilendiler.

Tüm kazananlar hakkında daha fazla bilgi almak için campaignlive.co.uk/experienceawards adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kazananlar, kampanya akışı campaignexperienceawards.com. üzerinden ilan edilecektir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.