Campaign Agency & Brand of the Year yarın gerçekleşiyor

Campaign Agency & Brand of the Year ödül töreni için geri sayım başladı. Yılın ajansı ve yılın markası yarın belli olacak.

Campaign Agency & Brand of the Year ödül töreni 15 Mart 2018 tarihinde Maslak Volkswagen Arena‘da gerçekleştirilecek.

Agency & Brand of the Year ödülleri, 1968 yılında İngilterede kurulmuş, günümüzde dünyanın en büyük reklam, medya ve pazarlama iletişimi platformu olarak devam eden Campaign tarafından İngiltere, Asya Pasifik, Japonya, Kore, Çin, Avustralya, Yeni Zelanda ve daha pek çok bölgede 30 yılı aşkın süredir düzeniyor.

Türkiye’de ilk kez bu yıl düzenlenen Campaign Agency & Brand of the Year, ajanların ve markaların son bir yıl içinde (1 Ocak 2017 – 31 Aralık 2017) ulusal ve uluslararası yarışmalarda kazandıkları ödüller değerlendiriliyor.

Ajans ve marka performansları bütünsel olarak değerlendiriliyor

Campaign Agency & Brand of the Year platformunda, ajans ve markaların sadece yaratıcılığı ve kampanyalarının etkinliği değil, 1 yıl içinde gerçekleştirdikleri performans bütünsel olarak ele alınıyor.

Bu yıl pazarlama iletişimi, reklam ve halkla ilişkiler alanında toplam 153 yarışma taranarak bu yarışmalarda ödül kazanmış olan 296 ajans ve 665 marka veya şirket değerlendirmeye alındı. Geçtiğimiz günlerde marka ve ajansların 2017 yılında ulusal ve uluslararası yarışmalardan kazandığı ödüllerin yer aldığı agency ve brand shortlist’leri açıklanmıştı.

15 Mart 2018’de Maslak Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek Campaign Agency & Brand of the Year’da yerinizi almak, yılın en iyi ajansları ve markaları ile bir araya gelmek için masanızı buradan seçebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.