Site icon Campaign Türkiye

Çağrı merkezi sektöründe Türkiye’ye ödül geldi

Çağrı merkezi sektörü oyuncularından CMC, çağrı merkezi aleminin prestijli organizasyonlarından Contact Center World tarafından düzenlenen etkinlikte büyük ödüle layık görüldü. 14 Kasım gecesi Las Vegas’ta düzenlenen ödül töreninde CMC, çağrı merkezleri arasında “En iyi sosyal medya yönetimi” kategorisinde birincilik ödülü aldı.

CMC Satış ve Pazarlama Uzmanı Elif Diplen, CMC Satış ve Pazarlama Direktörü Aslı Avan, CMC Operasyon Direktörü Hicran Alparslan ve CMC Sosyal Medya Proje Yöneticisi Erdem Genç.

CMC Satış ve Pazarlama Direktörü Aslı Avan, “Türkiye’yi dünya çapında başarılı bir şekilde temsil etmekten dolayı büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sosyal medya alanında sunduğumuz hizmetlerle dünyadaki diğer çağrı merkezlerine örnek olmaya devam ediyoruz. Sosyal medyada özel müşteri deneyimi yaşatmak üzerine kurgulanmış hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetinin ve marka sadakatinin artmasına destek oluyor” açıklamasını yaptı. Aynı yarışmanın EMEA Bölgesi finalerinde CMC ayrıca “En iyi sosyal medya yönetimi” kategorisinde birinci olmayı başarmıştı.

Turkcell Global Bilgi de aynı yarışmada sektörün en iyilerinin belirlendiği, 2014 Top Ranking Performers ödüllerinde “En iyi müşteri deneyimi ve uygulaması” kategorisinde dünya birincisi oldu. Yapılan açıklamada Turkcell‘in birinciliği sunduğu çalışma koşulları ve gelişim olanaklarıyla çalışan memnuniyetini artırması ve bu memnuniyetle birlikte müşteriye verilen hizmet kalitesini yükseltmesi gerekçesiyle verildiği açıklandı.

Exit mobile version