Café Breno’nun ilk reklam filmi yayında

2015’te Türkiye’ye 250 milyon fincan kahve içirme iddiasıyla yola çıkan Café Breno, “Sonunda, hak ettiğiniz kahve” sloganıyla iletişim çalışmalarına başladı. Televizyon reklamı yayınlanan Café Breno, İstanbul başta olmak üzere pek çok şehirde outdoor çalışmalarıyla da tüketicinin karşısına çıktı.

Akyürek Pazarlama, yarattığı ilk markası olan Café Breno ile kahve pazarına giriş yaptı. Kategorinin en önemli iki oyuncusundan biri olmayı hedefleyen Café Breno’nun FCB İstanbul tarafından hazırlanan ilk reklam filmi, 20 Kasım’da yayınlandı.

Filmdeki karakter en iyi kahveye yakışacak kupayı yapmak üzere su altı dalışından kaya tırmanışına çeşitli keşiflere çıkıyor ve filmde anlatılan bu serüven Café Breno’nun “Sonunda, hak ettiğiniz kahve” sloganıyla sonlanıyor.  Reklam filminin 47 saniyelik uzun versiyonunun ardından 17 saniyelik kısa versiyonu da gösterime girdi.

İstanbul’dan yola çıkılarak Türkiye’nin 7 farklı bölgesinde 10 gün süren çekimlerle hayata geçen filmde , ekranların tanınan yüzlerinden Yiğit Dikmen rol aldı.

Künye

Reklamveren: Akyürek Pazarlama – Uğur Özden, Onur Yerebakan
Reklam Ajansı: FCB İstanbul
Yaratıcı Ekip: Yavuzhan Gel, Çağlar Cengiz, Cem Haşimi, Pınar Cingöz
Müşteri İlişkileri: Ceren Çubukçu, Yağmur Erengül, Melis Çubukçuoğlu
Mecra: TV, Outdoor, Dijital ve Sosyal Medya
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Eralp Vardar
Medya Planlama: Starcom Mediavest Group
Online Medya Planlama: Starcom Mediavest Group
Müzisyen: JingleHouse

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.