Cadbury’nin açıkhava reklamları gizem yaratıyor

Cadbury‘nin açıkhava reklamları, sınırlı sayıda üretilen çikolata barları üzerinde gizem yaratmayı amaçlıyor.

Cadbury, insanlardan sınırlı sayıdaki Dairy Milk barlarının lezzeti için tahminde bulunmasını isteyen bir yarışma başlatırken bir dizi açıkhava reklam da yarattı.

VCCP London imzası taşıyan “Cadbury gizemli barlar” kampanyası, Euston Station’da düzgün görüntülenmeyen bölünmüş bir dijital ekran ve buruşturulmuş bir posteri de kapsıyor. Ayrıca sosyal mecrada tam yüklenmeyen reklamlar ve Spotify’da dijital sesli kampanya da mevcut.

Bir marka açıklamasında kampanyanın beklenti oluşturmayı amaçladığı ve “modern kültürün ne kadar katılımcı olduğundan” ilham aldığı belirtildi.

Cadbury Dairy Milk Marka Müdürü Pippa Rodgers şunları söyledi: “Cadbury Dairy Milk’in bu yepyeni yarışmasını başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Cadbury Mystery Bars’ın lezzetleri üzerine halkın tepkilerini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

VCCP London Yaratıcı Direktörü Angus Vine şunları ekledi: “Kampanyamız Mystery Bar lezzetlerini; OOH, DOOH, radyo ve sosyal ağlarda, bireysel medya formatlarına göre uyarlanmış bir dizi farklı yolla gizliyor.”

Çalışma, Abigail Williams ve Whitney Tam tarafından yaratıldı. Medya planlama ve satın alma Carat tarafından gerçekleştirildi. Tatlar ekim ayında açıklanacak.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan

Kaynak: Campaign UK

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.