Cadbury yeni kampanyası için hayranlarını mucitlere dönüştürüyor

Cadbury yeni kampanyası için ilk defa kapılarını açıyor ve tüketicilerini Temmuz ayında “Cadbury için madbury’ye gitmeye” davet ediyor. Çikolata severler, karamel, meyve&fındık ve bütün fındık gibi favorilerinin yanı sıra ikonik Cadbury çikolata serisine yeni bir tat ekleme şansına sahipler.

Cadbury hayranları, cadburyinventor.com adresinde, klasik Cadbury sütlü çikolatasına eklenebilecek çok sayıda lezzetli malzemelerle yeni bir tat yaratmaya davet ediliyor. Ağızda eriyen karamel, erimiş brownie, çılgın haşhaş şekeri, baharatlı biber, keskin portakal, ateşli hardal, çıtır kaju fıstığı gibi hayallerin ötesinde tatlar arasında seçim yapılabilecek 90.000 farklı kombinasyon bulunuyor. Malzemeler seçildikten sonra, katılımcılar kendi yarattıkları tadı isimlendirecekler ve bu çikolatayı yaratırken ilham aldıkları şeyleri açıklayacaklar.

VCCP imzalı “Go madbury for Cadbury” adlı dijital kampanya, Temmuz ayı boyunca sürecek ve tüm katılımcılar yaratıcılık ve tat konusunda değerlendirilecekler. Üç finalist, Cadbury’nin evi Bournville’deki Çikolata Mükemmeliyet Merkezi’ni ziyaret edecek ve markanın ekibi ile yarattıkları çikolatalar markanın serilerinden birine dönüşecek.

Künye

Reklamveren Cadbury
Ajans VCCP

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.