artwork

Burger King yeni reklam filmiyle çalışanlarını hedefliyor

4 sene önce

0

Burger King yeni reklam filmiyle müşterilere değil çalışanlara sesleniyor.

Sadece 2-3 ay önce pandemi hayatımızda yokken köfteleri çevirmek, patatesleri kızartmak, siparişi müşteriye teslim etmek en risksiz işler olarak görülüyordu. Oysa şimdi her şey çok daha farklı…

Burger King de bu süreçte özveriyle görevlerine devam eden çalışanları için minik bir jest yaptı ve onlara teşekkür etti.

Çalışanlarına teşekkür etmek ve onları takdir etmek için uygulamadan sipariş veren müşterileri çalışanlara teşekkür mesajı bırakmaya davet etti.

Üç gün sonunda 5000’den fazla not geldi. Çalışanların bu notları görebilmesi için de restoranlara yerleştirdiği kiosklarda ve dijital menü panolarında bu mesajları yayınladı. Ajansı David Miami tarafından hazırlanan kapmanya kapsamınca mesajlar, 29 Mayıs’a kadar 6.800 restoranda sergilenmeye devam edecek.

Pandemi süresince kampanyalarını bu kapsamda hazırlayan ünlü fast food zinciri, daha önce de sağlık çalışanlara ücretsiz Whopper vereceğini duyurmuş, Burger King Fransa “Le Quarantine Whopper” kampanyasıyla evde Whopper yapmayı göstermiş, bu süreçte doğum günü partisi yapamayan çocuklara 600 parti hazırlayacağına dair söz vermişti.

Bakalım marka bundan sonra iletişimine nasıl devam edecek…

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...

Mercedes-Benz Amerika’dan elektrikli araç şarj merkezi

Mercedes-Benz Amerika’da tüm sürücülere hizmet veren ilk elektrikli araç şarj...