artwork

Bumerang ödüllerine geri sayım başladı

9 sene önce

4

Her yıl Türkiye’nin en iyi blog ve web sitelerinin ödüllendirildiği Bumerang Ödülleri, bu yıl 10 Aralık Çarşamba günü The Sofa Hotel’de gerçekleştirilecek. En Tarz Blog, En Çalışkan Blog, En Sosyal Blog, En İyi Yerel Site, En Çalışkan Site, En İyi Çıkış Yapan Blog ve En Uzman Blog olmak üzere 7 farklı kategoride yarışacak olan bloglar SMS oylaması ve  alanında uzman jüri kadrosu tarafından değerlendirilecek.

Geçtiğimiz yıl 1700’ün üzerinde başvuru alan ve yaklaşık 45 bin SMS’in gönderildiği yarışmada; bu yıl kategoriler katılımcıların talepleri göz önünde bulundurularak değiştirildi. Bloggerlar artık “En Çalışkan Site” ve “En İyi Çıkış Yapan Blog” olmak üzere 2 yeni  kategoride de bloglarıyla yarışabilecekler.

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl gündüz etkinlikleri bloggerlarla birlikte reklam ve pazarlama dünyasına da hitap edecek.  İçerikle Pazarlama’dan Mobil Pazarlamaya  günümüzün popüler konularının konuşulacağı Content Marketing Konferansı bölümü önemli isimleri ağırlayacak.  Aynı zamanda bloggerlar klasikleşen “İyi İçerik Atölyesi”nde blog dünyasında fark yaratmanın sırlarını keşfedecek.

Ayrıca Bumerang, bu yıl bir ilki daha gerçekleştirerek Boomads içerikle pazarlama ve sosyal medya reklam platformunu en etkin şekilde kullanan ajans ve markalara da ödüller verecek.

Gündüz The Sofa Hotel’de, gece ise İKSV Salon’da gerçekleşek olan etkinliğe Ozan Doğulu performansıyla damga vuracak. Daha detaylı bilgilere ve katılım koşullarına www.bumerangodulleri.com adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Talon CEO’su Barry Cupples liderlik değişikliği nedeniyle istifa etti

Talon’ın kurucusu Eric Newnham ise Cupples’ın yerine grup CEO’su olacak...

McCann ve Grey London’da yeni atamalar gerçekleşti

McCann, Suresh Raj; Grey London’da ise Conrad Persons ile anlaştı...