Bumerang Ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl ikincisi gerçekleşen Bumerang Blog Ödülleri dün akşam Hilton Convention Center’da düzenlendi. Gecenin öncesinde ise  “Ustalardan İyi İçerik Atölyesi” başlığı altında oturumlar yapıldı.

Bu yıl 1500’ün üzerinde başvuru alan ve yaklaşık 30 bin SMS’in gönderildiği 2’nci Bumerang Blog Ödülleri, 7 ayrı kategoride sahiplerini buldu. Medya, dijital dünya, akademi ve sanat camiasından önemli isimlerin yer aldığı 22 kişilik jüri ekibinin değerlendirmesinin ardından kazanan bloglar, ödüllerine kavuştu. Geveze’nin sunumuyla gerçekleşen 2’nci Bumerang Ödülleri’nin kazanan isimleri şunlar:

  • En Bilge Forum Ödülü www.gezenbilir.com’ e giderken, kazanan Bumerang yayıncısına ödülü, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu tarafından verildi.
  • En Çalışkan Blog Ödülü www.yolunneresindeyim.blogspot.com’un olurken, kazanan blogger ödülünü, Hürriyet Web/Mobil Koordinatörü Bülent Mumay’dan aldı
  • En İyi Yerel Site Ödülü, www.karsiyakalife.com.tr’nin olurken, kazanan Bumerang yayıncısına ödülü, Hürriyet Dijital Reklam Koordinatörü Haymi Behar tarafından verildi.
  • En Sosyal Blog Ödülü www.balkopugutasarim.com’a giderken, kazanan bloggera ödülü GROUPM Sosyal Medya Başkanı Ebru Kutan Mersin tarafından sunuldu.
  • En Tarz Blog Ödülü www.dadatart.com’a verilirken, kazanan blogger ödülünü Hürriyet Gazetsi Sosyal Medya Editörü Şermin Terzi’nin elinden aldı.
  • En Uyumlu Site Ödülühttp://www.maroon.com.tr’ye verilirken, kazanan Bumerang yayıncısı ödülünü Bumads CEO’su Onur Kabadayı’dan aldı.
  • Jüri Özel Ödülü ise www.city-shot.com’un oldu. Gecenin son ödülü Hürriyet Reklam Grup Başkanı Ayşe Sözeri tarafından sunuldu. Törenin ardından sahne alan İskender Paydaş ve Mirkelam, performanslarıyla katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattılar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.