artwork

“Bu Jennifer mı?” dedirten Dior kareleri

10 sene önce

0

Jennifer Lawrence, Dior‘la anlaştığında herkes ünlü aktrisin posterlerde her zamanki gibi göz alıcı bir şekilde boy göstereceğini düşünmüştü. Aşağıdaki fotoğrafta göz alıcı görünmediğini söyleyemeyiz ama karşımızdakinin filmlerinden alışık olduğumuz görüntüde bir Jennifer olmadığı da kesin.

Oscar ödüllü genç aktrisin poz verdiği Dior fotoğrafları, övgü toplamakla birlikte çokça eleştiriliyor da. Eleştirilerin sebebi aşırı derecede photoshop kullanıldığının düşünülmesi. Philly Magazine‘den Emily Leaman‘a göre Lawrance burada “12 yaşında, ergenlik öncesi döneminde bir erkek çocuğu” gibi görünüyor. Umut Işığım (Silver Linings Playbook) ve Açlık Oyunları gibi filmlerinden görmeye alıştığımız Lawrance ise geniş omuzlu, erişkin bir kadın vücuduna sahip, güçlü bir imaja sahipti.

Huffington Post‘tan Jessie Heyman‘a göreyse Jennifer bu fotoğraflarda Titanic filmi dönemindeki Leonardo DiCaprio‘ya benziyor. DiCaprio için bir iltifat bu aslında; kendisi o zamanlar Hollywood’un en güzel kadınlarından(!) biriydi ne de olsa…

Lawrence’ın Dior için çekilen karelerini tam halleriyle aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Kaynak: Adweek

 

Senin için
Tümünü göster
Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...

Tinder’dan “dövme salonu”

Tinder “çift” dövmelerini silmeye davet ediyor...