Bu derginin boyutu 70×100 cm.

MediaSa Yayıncılık A. Ş. bünyesinde yayımlanan Fashion&Travel Magazine, çok özel bir projeye imza atıyor. Türkiye’de ilk defa yapılan bu çalışmada derginin ilkbahar ve yaz sayılarından karma konuların bulunduğu dev boyutlarda hazırlanan bu özel sayı, Demsa mağazalarında sergilenecek.  70 cm. x 100 cm. boyutlarında, 200 gr mat kuşe kağıda basılan ve 52 sayfa olan “SPECIAL BIG ISSUE” 28 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında Harvey Nichols İstanbul mağazasında sergileniyor. Mağaza ziyaretçileri ve okurlar, çok özel boyuttaki dergiyi görüp, sayfalarını keyifle karıştırabiliyor. İlk olarak Kanyon Harvey Nichols’ta bir hafta süreyle kalacak olan Fashion&Travel Magazine, ardından sırasıyla Nişantaşı Brandroom ve Suadiye Brandroom mağazalarında 10’ar gün sergilenecek.

Fashion & Travel Magazine The SPECIAL BIG ISSUE’nun tanıtımı için, Demet Sabancı Çetindoğan ve Bir Gün Mutlaka Havana kitabında alıntılar yaparak, dergiye Havana yazısı & fotoğraflarıyla katkıda bulunan seyahat yazarı ve fotoğrafçı Levent Özçelik, Harvey Nichols İstanbul’da objektif karşısına geçti.

Moda tutkunu kadınlar için sezon trendleri ve iddialı markaların yeni koleksiyonlarının yer aldığı özel röportajlar, 2012 makyaj trendleri, Türkiye’den ve Dünya’dan öne çıkan otel önerilerinin yanı sıra Levent Özçelik’in Havana’yı anlattığı ”Mutlaka Havana” başlıklı yazısı okuyuculara keyifli bir deneyim yaşatıyor.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.