Bridgestone debriyaj performansına odaklanıyor

Bridgestone yaklaşmakta olan NFL Draft için bu yıl tüm dünyadan futbol taraftarlarını kendi şehri Nashville’e davet etmesinin yanı sıra, ‘Debriyaj Performansı’nı kutlayan iki yeni TV reklamı yayınladı.

NFL’nin en iyi oyuncuları gibi Bridgestone da lastiklerinin ‘Debriyaj Performansı’nı göstermek için üretildiğini belirtiyor. Bu anlamda ‘Hockey Mom’ ve ‘Camp’ isimli reklamlar, Bridgestone lastiklerinin performansına; özellikle de Dueler HL Alenza Plus lastiklerinin dayanıklılığına ve Turanza QuietTrack lastiklerinin tahmin edilemeyen koşullardaki kontrolüne odaklanıyor.

‘Hockey Mom’ isimli reklamda bir anne, oğlunu hokey antrenmanına bırakmak için dolambaçlı bir dağ yolunda otomobil kullanıyor. Diğerinde ise bir adam çocuğuna ihtiyacı olan bez oyuncağı getirebilmek için topraklı orman yollarda yaz kampına gidiyor.

Buna ek olarak Nashville’de genel merkezi bulunan NFL ile ortak olan şirket, çeşitli yollarla faaliyet gösterecek: Ev dışı marka çalışması, markanın takipçilerini de katılımını sağlayan faaliyetler, futbol oyuncuları (eski NFL yıldızları Vince Wilfork ve DeAngelo Williams) ile ortaklıklar, müşteri programları ve çalışan etkinlikleri…





Künye
Reklamveren: Bridgestone

Ajans: Leo Burnett

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.