Braun’un yeni global elçisi Sebastian Vettel oldu

P&G markası Braun; erkeklere hayallerini gerçekleştirmek için ilham vermek üzere Formula 1 pilotu Sebastian Vettel ile yollarını birleştirdi.

Formula 1’de üç kez dünya şampiyonluğu bulunan Sebastian Vettel, aynı zamanda Braun’un “Hayallerine Tutun” (Hold on to Your Dreams) adlı global kampanyasının da yüzü oldu. Vettel, bu heyecan verici kampanyayla ilgili şunları söyledi: “Ben Braun markasıyla büyüdüm. İkimiz de Hesse eyaletinden geliyoruz, bu yüzden de aramızda kökleri derinlere inen bir bağ var. Braun tıraş makinelerinde kullanılan teknolojiye her zaman hayranlık duydum. Tıpkı Formula 1’de olduğu gibi, en yeni teknoloji, en zarif tasarım ve dayanıklılık garantisi. Onlardan ne bekliyorsanız, onu yapıyorlar. Braun erkek ürünlerinin elçisi olmaktan gurur duyuyorum,” dedi.

Braun Global Pazarlama Direktörü Lakis Vasileiadis ise “Sebastian’ın yeni elçimiz olmasından dolayı çok mutluyuz. Hayallerine sıkı çalışmayla, hazırlıkla, kararlılıkla ve mükemmel performansla ulaşmış etkileyici bir adam. Spor alanında bir lider. Kurucumuz Max Braun gibi, Sebastian da hayallerinin peşinden yılmadan gitmiş. Milyonlarca erkeğin ilham kaynağı ve Braun’u temsil edecek ideal insan” dedi.

“Hayallerine Tutun” kampanyasında tüm zamanların en genç Formula 1 şampiyonu olma hayalini gerçekleştiren Vettel ile yola çıkan Braun, tüm erkeklere hayallerini gerçekleştirmeleri için ilham vermeyi amaçlıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.