artwork

BP Türkiye çalışanları bir ilköğretim okulunu yeniledi

11 sene önce

0

Türkiye’deki faaliyetlerinin 100. yılını kutlayan BP, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında BP çalışanlarının gönüllü katılımıyla Pendik ilçesine bağlı Ballıca köyü ilköğretim okulunu bir günde baştan aşağı yeniledi. Ballıca İlköğretim Okulu’na Destek Projesi’nde, aralarında Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding’in de yer aldığı 50’yi aşkın BP çalışanı gönüllü olarak görev aldı.

Toplam 27 öğrencinin birleşik sistemde eğitim gördüğü iki derslikli okulun müdür yetkili ve tek öğretmeni de olan Üzeyir Yıldız’ın desteğiyle ihtiyaçların belirlenmesinin ardından yedi gruba ayrılan BP ekipleri,  bir tam gün boyunca aralıksız çalışarak okulu tepeden tırnağa yenilediler. Yedi gruba ayrılan 50 gönüllü BP çalışanı Ballıca İlköğretim okulunun dış cephesini, sınıflarını, spor alanlarını , oyun parkını boyadılar, temizlediler ve bahçeye ağaçlar diktiler.

Milli sporcu Rıza Kayaalp’ten destek

Projeye bir destek de 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’ye grekoromen dalında bronz madalya kazandıran, BP’nin bireysel sponsoru olduğu Rıza Kayaalp’ten geldi. Rıza Kayaalp bahçe ekibinde görev aldı ve ağaç dikimi sırasında çukurları açarak önemli bir destek sağladı.

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...