Boyner Holding’e Global İletişim Ödülü

Boyner Holding  ve Grup Şirketlerinin bu yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yayınlayarak kamuoyunun dikkatini kadın istihdamı konusuna çektiği “Kadınlar İş Hayatında Ne İster” başlıklı basın ilanı ile “Global İletişim Ödülü”nü aldı. Amerikan İletişim Profesyonelleri Kuruluşu (League of American Communications Professionals – LACP) tarafından düzenlenen ‘LACP Spotlight Awards – Global İletişim Yarışması’nda tam sayfa basın ilanı kategorisinde Altın Ödül ile onurlandırıldı. Boyner Holding’in ödüle layık görülen basın ilanı ayrıca 2012 yılının En İyi 100 İletişim Çalışması sıralamasında da yer aldı.

Jüri üyelerinin 100 üzerinden 98 puan verdikleri basın ilanı görsel tasarım, yaratıcılık, mesaj netliği ve öneminin algılanması konularında tam puan aldı.

Boyner Grubu kadın-erkek eşitliğinin sağlanması ile ilgili işyeri uygulamalarına ek olarak toplumsal farkındalığı da arttırmak üzere her yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kamusal yaşamın farklı alanlarına ilişkin “Kadınlar Ne İster” temalı ilanlar hazırlıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.