artwork

Bold Agency geniş hizmet ağıyla faaliyetlerine başladı

3 ay önce

0

Hizmetlerini Kiralık Stüdyo, İçerik Üretimi, Prodüksiyon, Etkinlik & Organizasyon etrafında toplayan Bold Agency, Kağıthane’deki ofisiyle faaliyetlerine başladı.

  • Kiralık Stüdyo hizmeti kapsamında Yeşil Ekran, Beyaz Ekran ve Mutfak bulunuyor. Günlük ve saatlik kiralama seçeneği, çeşitli ayaklı fon alternatifleri ve geniş prop arşivi sayesinde müşterinin dinamik prodüksiyon ihtiyaçları karşılanıyor.

Mutfak stüdyosu, değiştirilebilir ahşap yüzeyleri ve hareket eden adasıyla özgün bir çekim deneyimi sunuyor.

  • İçerik Üretimi ve Sosyal Medya Yönetimi tarafında ajans; Kişiselleştirilmiş İçerik Stratejisi, Marka Geliştirme, Fotoğraf ve Video Çekimleri, Pazarlama, Influencer & Ünlü Yönetimi olarak birçok alanda müşterilerine hizmet veriyor.
  • Prodüksiyon hizmetleri ise; İçerik Geliştirme, Set Tasarımı ve Yapılandırma, Pre-Production, Filming ve Editing süreçleriyle tamamlanıyor.

Marka ve kreatörlerden gelen fikir ve brief’lerin üretimini ve prodüksiyon süreçlerini baştan sona yürütüyorlar. Ajansın kapsamlı ekipman kiralama hizmetleri sayesinde müşteriler, ihtiyaç duyabileceği tüm araçlara erişebiliyor.

  • Etkinlik & Organizasyon

Etkinlik Planlama, Pazarlama ve Tanıtım, Dekor ve Kurulum, On-Site Management olarak baştan sona kapsamlı bir hizmet sunuluyor.

Etkinlikleri hayata geçirmek için ekibin uzmanlığı sayesinde her ayrıntı, kusursuz bir şekilde uygulanıyor ve müşteriye keyifli bir deneyim sağlıyorlar.

Senin için
Tümünü göster
Elmaslarla bezenmiş kredi kartıyla daha havalı olun

Kartınızı pırlantalı almaz mıydınız?...

Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...