BNK Grup’ta üst düzey atama

BNK Grup sektörün deneyimli ismi Serra Yılmaz’ı şirketin Genel Müdürü olarak atadı.

Serra Yılmaz, BNK Grup’taki yeni görevine başlamadan önce, Warner Bros., Fox ve Universal medya kuruluşlarıyla birlikte farklı eğlence markalarının Türkiye’deki tek lisans hakları temsilcisi olan Lisans A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümü mezunu olan ve Işık Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlayan Serra Yılmaz; 18 yıllık kariyeri boyunca aralarında Xerox ve Samsung Electronics Türkiye’nin de bulunduğu birçok yerli ve yabancı şirketin satış ve pazarlama faaliyetlerini yönetti.

 

BNK GRUP Hakkında

Faaliyetlerine 2006 yılında İstanbul’da, baskı teknoloji ve çözümleri üreticisi Xerox’un distribütörü olarak başlayan şirket, 2009 yılında Xerox’un satış ve servis alanındaki yetkilerini Marmara Bölgesi’ne taşıdı.

2013 yılında HP’nin geniş format yazıcı ürün ve çözümleri iş ortağı da olan BNK Grup, daha sonra bu iş birliğine HP’nin MPS (Managed Print Services) yazıcıları, İş istasyonları ve PC çözümlerini de dahil etti.

Özellikle baskı çözümleri alanındaki ürün ve hizmet yelpazesini sürekli geliştirmeye odaklanan şirket, 2014 yılında Contex’in geniş format tarayıcılarının Türkiye’deki distribütörlük, satış ve servis yetkilerini alırken; aynı yıl bu alanda tamamlayıcı çözümler sunmak üzere Gera’nın geniş format sonlandırma çözümlerinin de distribütörlük, satış ve servis yetkilerine sahip oldu.

BNK Grup 2019 yılı itibarıyla ise, Personel Yönetim ve Takip Sistemi konusunda (İris Tanıma, Parmak İzi ve Kartlı Geçiş donanım sistemleri ve entegre çözümler) alanlarında ürün ve çözümleriyle dikkat çeken Ergosis’in Türkiye’deki yetkili satış ve servis noktası oldu. Şirket, sunduğu servis kalitesi ve hizmet performansıyla pazarda temsil ettiği markalar tarafından da bugüne kadar çeşitli ödüllere layık bulundu.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.