BMW i ve National Trust’tan sürdürülebilirlik atölyeleri

BMW’nin elektrikli araç yelpazesi ‘i’ ve National Trust, insanlara doğal malzemeleri nasıl kullanabileceklerini göstermek için bir dizi atölyeye ev sahipliği yapıyor.

Atölyelerde konuklara, geometrik bitki teraryumlarının ya da çakıl taşları, bitkiler ve odun kullanılarak çerçeveli preslenmiş bitki gibi nesnelerin nasıl yapılacağı gösteriliyor.

“Doğa ile yarat” hareketi bu hafta sonu Cornwall’daki Cotehele’de başladı. Wasserman tarafından yürütülen hareket i3 modelini tanıtmayı amaçlıyor.

BMW i pazarlama iletişimi müdürü Sophie Chiappe hareketle ilgili şunları söyledi: “National Trust ziyaretçileri etraflarındaki doğal dünyayı derinden önemsiyorlar. Doğal dünyayı korumak ve ondan bir şeyler öğrenmek istiyorlar. Bu değerler i3’ün DNA’sının bir parçası.

BMW i3’ün teknolojik bir gezi gücü ya da üstün tasarım özellikleri olabilir. Ancak asıl önemli olan doğal dünyanın ihtiyaçlarına cevap vermesi ve bu kampanya bunun harika bir yansıması.”

Atölyeler, Buckinghamshire’daki Waddesdon Manastırı, Kuzey Yorkshire’daki Fountains Manastırı ve Shropshire’daki Attingham Parkı gibi National Trust tesislerinde yapılacak.

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.