Bir sonraki bankacılık için Vinov çağı başlıyor

VakıfBank’ın yeni nesil ödeme ve tahsilat ekosistemi Vinov, ‘bir sonraki bankacılık’ yaklaşımıyla finans sektörüne damga vurmaya hazırlanıyor.

“Dijital kolaylaştırır” yaklaşımıyla müşterilerine ihtiyaç duyduğu deneyimleri sunmaya devam eden VakıfBank, tamamen kendi kaynaklarıyla geliştirdiği tahsilat ve ödeme sistemlerindeki yepyeni ürününün reklam filmini yayımladı. Türkiye bankacılık sektöründe bir ilk olan Vinov, bireysel segmentten kurumsal segmente, özel sektörden kamuya kadar tüm Türkiye’nin 7/24 çalışan ilk ekosistemi olma özelliğini taşıyor.

VakıfBank Vinov’un reklam filmi, bankacılığın geçmişten günümüze kaydettiği önemli aşamaları izleyiciye görsel bir şölen olarak sunuyor. VakıfBank’ın marka yüzü Tolga Sarıtaş’ın zaman yolculuğu, 1600’lü yılların İtalya’sından başlayarak, Amerika ve İngiltere’ye uzanıyor. Tarihi yolculuk günümüz Türkiye’sinde Vinov çağına geçişle son buluyor. 

Reklam filminin çekimleri için 125 kişilik bir ekip çalıştı. Kostümleri ve dekoru 3 haftada hazırlanan filmde 60 oyuncu rol aldı. 1000 metrekarelik bir stüdyoda, farklı dönemlere ait dekorlar ve 96 metrekarelik LED ekran kurularak gerçekleştirilen çekimler için Venedik ve Londra’dan alınan görüntüler, döneme uygun şekilde matte painting tekniği ile hazırlandı. 

Künye

Reklamveren: VakıfBank

Reklamveren Yetkilileri: Ferkan Merdan (Genel Müdür Yardımcısı), Gönül Göral Öztürk, Gülin Günel Keşci, Serap Üstün, Mustafa Apaydın, Zahid Tandoğan

Reklam Ajansı: Papillon İstanbul- Yunus Becit (Başkan) / Fatih Öztürk (Genel Müdür)

Yaratıcı Ekip: İlkay Saltık (Yaratıcı Grup Lideri), Salih Küçük, Mehmet Özkan, Buğra Ertürk, Aytunç Erkekoğlu, Cem Gündoğdu, Umut Çelik, Duygu Kahraman 

Müşteri İlişkileri Direktörü: Gülden Özbaşaran Udum

Marka Yöneticisi: İrem Çelik

Yapım Şirketi: 2012 Prodüksiyon

Yönetmen: Şenol Korkmaz

D.O.P: Veli Kuzu

Post Prodüksiyon: Tonic Films

Medya Ajansı: CE Medya

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.