Site icon Campaign Türkiye

Bingo yeni reklam kampanyası ile nefes aldıran hijyen evlere geliyor

Bingo yeni reklam kampanyası iki yeni filmle devam ediyor. Zahide Yetiş’in rol aldığı yeni reklam filmlerinde, klor içermeyen çamaşır suyunun, çamaşır suyu lekesine son veren özelliği ve çocuklu ailelerin evlerinde de güvenli hijyen sağladığı ön plana çıkarılıyor.

Markanın Nefes Aldıran Hijyen” sloganıyla kurgulanan reklam kampanyasına eklenen filmlerde Zahide Yetiş, tüketicileri klorsuz hijyenle tanıştırmak üzere evlerinde ziyaret ediyor.

Evde oyun oynayan çocuğuyla birlikte Zahide Yetiş’e “Nasıl yani kıyafetlerde leke yapmıyor mu” sorusunu yönelten ev hanımına Zahide Yetiş, ürünü deneme teklifinde bulunuyor. Mutfak tezgahında ürün denenerek ve hem kıyafette leke bırakmadığı hem de kokusunun rahatsız etmediği gözler önüne seriliyor. Reklam filminde, klor içermeyen ürünün çocuklar evdeyken de güvenli bir şekilde kullanılabileceği ve çamaşır suyu lekesi yapmadığı mesajı “Nefes Aldıran Hijyen evlerinize geldi” mesajıyla işleniyor.

Klorsuz hijyenle rahat nefes!

İkinci reklam filminde de Zahide Yetiş “Yıllardır aradığımız hijyene kavuşuyoruz, hem de rahat bir nefes alıyoruz” diyerek ürüne dikkat çekiyor. Klorsuz hijyenin nasıl olduğunu soran ev hanımına denemeyi teklif eden Yetiş, hep birlikte banyoya geçerek Bingo Oksijen serisinin formülünde yer alan mikro baloncuklar sayesinde gözle görülmeyen kirleri yok ettiği ve evlerde güvenilir hijyen sağladığı gözler önüne seriyor.

TBWA Group tarafından hazırlanan, Shortcut, Animasyon Cumhuriyeti ve İmaj Post Produksiyon tarafından ortak çalışılan reklam filminin çekimleri 2 gün sürdü. Filmin yönetmenliğini Burak Yıldırım, müzik düzenlemesini ise Ses Sanayii üstlendi.

KÜNYE

Reklamveren: Bingo
Reklam Ajansı: TBWA\İstanbul
Reklamveren yetkilisi: Gülhan Eğilmez, Gülin Görünmez, Gülşah Sackmann, Murat Bulut, Erman Erciyes, Selin Dekeli
Reklamveren prodüktör: Balca Enşenol
CCO: İlkay Gürpınar
CD: Arkın Kahyaoğlu
Yaratıcı Ekip Lideri: Esma Erdoğan, Emir Yüksel
Yaratıcı Ekip: Ozan Aslan, Utku Gürtunca, Buğra Koçyiğit, İpek İkizoğlu, Mustafa Gülsen
Marka Ekibi: Burçin Birim, Yekta Öncel, Samet Erel, Ayça Demirbaş
CSO: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu
Kıdemli Stratejik Planlamacı: Can Değerli
Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Nevra Aydın, Cansu Arcan
Prodüksiyon Şirketi: Shortcut
Yönetmen: Burak Yıldırım
Post Prodüksiyon: İmaj
Müzik Düzenleme: Ses Sanayii
Medya Planlama Ajansı: Speed
3D Animasyon/Demo: Animasyon Cumhuriyeti

Exit mobile version