Bingo Soft yeni reklamı ilhamını bitmeyen sevgilerden alıyor

Bingo Soft yeni reklamı ile Sevgi Serisi Konsantre Yumuşatıcılar’ı için anne sevgisi kadar kalıcı parfüm etkisini konu alıyor. Hiç bitmeyen kalıcı sevgilerden ilham alan Bingo, yeni yumuşatıcı serisinde sevgi kadar kalıcı kokular sunuyor.

Reklam filminde küçük kız, annesinin her doğum gününde ona çiçek hediye ediyor. Senaryoda yıllar sonra küçük kızın büyüyüp bir çocuğu olması duygusal bir sahneyle yansıtılıyor. Annenin, kızını ve torununu ziyaret ettiği reklam filminde, annenin kızının kendisine her doğum gününde hediye ettiği çiçekleri biriktirdiği ve özenle sakladığı çiçeklerle oluşturduğu albümü kızına hediye ettiği görülüyor. Ardından kızına artık kendisinin de bir anne olduğunu ve güzel hatıraları saklama sırasının artık onda olduğunu söyleyen anne, kızına ve torununa anne sevgisinin kalıcı olduğu mesajını veriyor.

TBWA Group tarafından hazırlanan, Shortcut, Sinefekt Post Produksiyon ve Animasyon Cumhuriyeti tarafından ortak çalışılan reklam filminin yönetmenliğini Çağrı Ark, müzik düzenlemesini ise Onur Cumaoğlu üstleniyor.

KÜNYE:

Reklamveren: Bingo
Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul
Reklamveren Yetkilisi: Gülhan Eğilmez, Gülin Görünmez, Gülşah Sackmann, Hazal Gülen, Murat Bulut, Selin Dekeli, Erman Erciyes
Reklamveren Prodüktör: Balca Enşenol
CCO: İlkay Gürpınar
CD: Arkın Kahyaoğlu
Yaratıcı Ekip Lideri: Emir Yüksel, Esma Erdoğan
Yaratıcı Ekip: İpek İkizoğlu, Öykü Aydın
Marka Ekibi: Burçin Birim, Yekta Öncel, Katya Atat
CSO: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu
Kıdemli Stratejik Planlamacı: Can Değerli
Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Nevra Aydın
Prodüksiyon Şirketi: Shortcut
Yönetmen: Çağrı Ark
Post Prodüksiyon: Sinefekt
3D Animasyon: Animasyon Cumhuriyeti
Müzik Düzenleme: Onur Cumaoğlu
Medya Planlama Ajansı: Speed

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.