Bilim Zirvesi’nde sosyal medyadaki “sonraki adım” belirlenecek

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’ne taşınan ve bu yıl Vodafone’un ana sponsorluğunda “Sonraki adım” teması ile Pazarlama ve Sosyal Medyada Sonraki Adım Forumu, ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’12 kapsamında gerçekleştirecek. Sosyal medyada daha fazla kullanıcıya daha etkin biçimde ulaşmayı hedefleyen şirketleri bir sonraki adımda bekleyen fırsat ve risklerin ele alınacağı forum 13 Eylül 2012, Perşembe günü yapılacak ve Anadolu Ajansı ve TTBoom’um destekleriyle düzenlenecek.

Markaların sosyal mecrada nasıl daha geniş kitlelere ulaşabilecekleri, müşteri istek ve davranışlarını nasıl ölçümleyip analiz edebilecekleri yönünde uzmanların özel sunumlarıyla zenginleşecek etkinlik, yeni nesil pazarlama yaklaşımlarına ışık tutacak.

Etkinliğin konuşmacıları arasında yer alan Forrester E-İş ve Kanal Stratejileri Başkan Yardımcısı Benjamin Ensor’un “Şirketinizin sosyal medya politikası sosyal mi, antisosyal mi?” başlıklı sunumu, katılımcıların sosyal medya çalışmalarını yeniden sorgulamasına yol açacak. Etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek “Markalar sosyal medyanın neresinde?” başlıklı panel, Global Bilgi Teknolojik Çözümler Müdürü Tunca Meriç’in moderatörlüğünde, Dünya Göz Hastanesi, Turkcell, Migros ve TTBoom’un katılımlarıyla düzenleniyor. “Viral pazarlama” başlıklı bir başka paneldeyse, sosyal medyatik isimler; medya mensupları, kullanıcılar ve reklam dünyasıyla bir araya gelecek.

ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’12, AB Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra onlarca ulusal ve uluslararası sivil toplum örgütünün desteğini de almış durumda.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.