artwork

BETC’den yeni bir pop kültürü ajansı: BETC Pop

8 sene önce

0

Havas bünyesindeki kreatif ajans BETC, BETC Pop adında yeni içerik ve etkinlik ajansını tanıttı.

BETC olarak “laboratuvar ajansı” olarak faturalandırılan yeni ajans, BETC’nin Paris ofisinde yer alacak ve 20 kişilik bir ekipten oluşacak.

BETC Pop, BETC’nin Başkan Yardımcısı Fabrice Brovelli ve BETC Music’in Yönetici Direktörü Christophe Caurret tarafından yönetilecek. İkisi de, halihazırda sahip oldukları sorumluluklara ek olarak yeni işlerini yerine getirecekler.

BETC Pop’ta Entegre projelerden sorumlu isim de Isabelle Tardieu olacak.

Ajans müzik, moda, gastronomi, dans ve marka gibi konuları kapsayacak içerik ve etkinlikler üretecek olan ajansın bir sorumluluğu da projeler üzerinde çalışmak üzere yeni müzisyen, prodüktör, şef ve başka işbirlikleri yapabilecekleri insanlar bulmak olacak.

Christophe Caurret ve Fabrice Brovelli

Tardieu konuyla ilgili, “Bugün tüm içerik diğer tüm içerik tipleriyle rekabet içinde. Reklamlar film, müzik videoları ve diğer her şeyle yarışıyor. Bizim yapmak istediğimiz şey farklı sanat dalları arasında buluşma noktası yaratacak nesneler, etkinlikler ve deneyimler yaratmak” yorumunu yaptı.

BETC Pop, ilk olarak halihazırda var olan; Air France ve UGC gibi BETC müşterileriyle çalışacak. BETC’nin planları arasında Pop ajansını Londra, Los Angeles ve Sao Paolo’da da tanıtmak bulunuyor.

Brovelli 1998’den beri BETC’nin prodüksiyon departmanının başında bulunuyor ve Air France, Canal+ gibi müşterilerle çeşitli işlere imza attı.

Brovelli aynı zamanda marka ve müzisyenler arasında işbirlikleri oluşturan BETC Music’in Kurucusu ve Yöneticisi.

Caurret ise BETC’nin Kreatif Müzik Direktörü ve BETC Music’in Grup Başkanı.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Hülya Cesur, Publicis Groupe Türkiye’ye Chief Growth Officer ve Yönetim...