Best Mobile Ad Network kategorisinin kazananı AdColony

Best of Tech yarışmasının sonuçları belli oldu. Best Mobile Ad Network kategorisinin kazananı AdColony oldu.

Reklam ve pazarlama endüstrisi alanındaki sektörel yayın Adweek, her sene reklam ve pazarlama teknoloji alanlarında firmaları ödüllendiriyor. Okuyucularından 20’den fazla kategoride sektörlerinde başarılı isimleri değerlendirmesini isteyen Adweek, Readers’ Choice ödülleri ile reklam ve pazarlama dünyasından büyük destek görüyor. 

Dünya Reklamverenler Federasyonu’nun (WFA) bir parçası olan Küresel Sorumlu Medya Birliği girişim yöneticisi Rob Rakowitz, “Tüketicilere ulaşmakta ölçümlenebilir, etkili, eğlenceli ve marka güvenliğini de beraberinde sunan bir çözüm bulmak pazarlama yöneticileri için giderek daha zor hale geliyor.” dedi. “AdColony, bu kriterlerin hepsini bir platformda toplayarak markalara ulaşmada kendisini stratejik bir lider konumuna getirdi. Adweek okuyucularının bu seçimleri ile ödül doğru bir sahibe ulaşmış oldu.“ diyor.

AdColony EMEA & LATAM Genel Müdürü Volkan Biçer ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “AdColony olarak kazandığımız bu başarı için tüm ekibim ile gurur duyuyorum. Yıl boyunca verilen emeklerin karşılığını birbirinden değerli şirketler arasından sıyrılarak Best Mobile Ad Network olarak alabilmek çok gurur verici. Bu kazandığımız başarıyı hız kesmeden katlamak adına platformumuzu geliştirip özelleştirecek birtakım yenilikler üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte çalıştığımız ajans ve markalara da bize olan güvenlerinden ve iş birliklerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.