Baymak’ın 50 yıllık sincabı başrolde

İklimlendirme sektöründeki firmalardan Baymak’ın logosundaki sincap, reklamda da başrolü kaptı. “Kombi şahane de, benim burada ne işim var?” diye soran sincap yıl boyunca reklamlarda boy gösterecek.

Bu yıl sektörde 50’nci yılını kutlayan Baymak, farklı bir reklam kampanyasıyla karşımızda. İklimlendirme sektöründeki Baymak’ın logosunda yarım asırdır yer alan ve markayla özdeşleşmiş sincap figürü, bu yeni reklam kampanyasında ilk kez canlanıyor ve en sempatik yüzüyle tüketicilerle buluşuyor. Meraklı, enerjik ve doğa dostu özellikleriyle ön plana çıkan sincap, Baymak’ın bu yeni reklam filminde tüketicilere şunu soruyor: “Kombi şahane de, benim yani bir sincabın burada ne işi var?”

Titrifikir imzası taşıyan reklam kampanyasının ilk filmi, 30 Eylül akşamı televizyon ekranlarında tüketicilerle buluştu. Açıkhava ilanları, ulusal basın ve dijital mecralarda da öne çıkmaya hazırlanan sincabın sürprizleri bitmeyecek ve yıl boyunca devam edecek.

“Yeni projelerde Baymak sincabı başrolde olacak”

Yeni reklam kampanyasıyla ilgili konuşan Baymak CEO’su Ender Çolak: “Şirketimizin yarım asırlık başarı hikayesinde, ürünlerimizin kalite ve ileri teknolojisinin yanı sıra markamızın yüksek bilinirliğinin katkısı da büyük. GFK Marka Bilinirliği Araştırması’nın 2018 sonuçlarına göre Baymak, %96 marka bilinirliğiyle sektöründe lider konumda”. Bugüne kadar Baymak’ın tüketici dostu, ekonomik ve tüketiciye tasarruf sunan özelliklerinin reklamlara taşındığını hatırlatan Çolak: “Sincabımızın başrolü aldığı bu yeni kampanyamızda, klasik reklamcılığın klişelerini kırmayı, deneyim ve hatta mizahı ön planda tutmayı tercih ettik.” diye ekliyor.

Künye

Reklamveren: Baymak

Reklamveren Yetkilisi: Elif Cerit, Alp Korkmaz

Reklam Ajansı: Titrifikir

Yaratıcı Direktör: Emre Gökdemir

Yaratıcı Ekip Lideri: Andaç Erkök

Yaratıcı Ekip: Çağrı Akgül, Sedat Potur

Marka Ekibi: Dilek Sezen, İrem Altuğ, Taner Aykut, Rutkay İsmailoğlu, Habibe Torcu

Stratejik Planlama Ekibi: Kerem Sabuncu, Merve Oynargül

Ajans Prodüktörü: Ediz Alptekin, Onur Bilge

Prodüksiyon Şirketi: Anima

Post Prodüksiyon: Anima

Müzik: Çikolata Müzik Fabrikası

Seslendirme: Serhan Arslan / Melodika Seslendirme

Mecra: TV, Dijital

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.