Basketbolun yeni adresi TİVİBU

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Türk Telekom’un anlaşmasıyla TİVİBU, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçlarının yayın haklarını 3 yıllığına aldı.

Türk Telekom’un yeni nesil TV platformu TİVİBU, bünyesindeki 15 spor kanalı ile golften tenise, futbol ve basketbol liglerine kadar spor alanında birçok zengin içeriğe ev sahipliği yapıyor. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin yanı sıra Kadınlar Basketbol Süper Ligi, Erkekler ve Kadınlar Türkiye Kupası, Türkiye Basketbol Federasyonu All-Star maçları TİVİBU ekranlarında sporseverlerle buluşacak. Erkekler Süper Ligi’ndeki sekiz maçın tamamı her hafta canlı olarak yayınlanacak. Yine bu sekiz maçtan ikisi şifresiz yayın yapan TİVİBU SPOR kanalından yayınlanarak ücretsiz olarak da izleyicilerle buluşacak.

Türk Telekom, Türkiye’nin tamamına yayılmış profesyonel ve amatör spor kulüpleri ve bugüne kadar yetiştirdiği 5 binin üzerinde sporcu ile Türkiye’de spor kültürünün gelişimine katkısını sürdürüyor.

Türk Telekom’un yeni nesil TV platformu Tivibu yeni yayın dönemine, baştan ayağa yenilenen teknolojik altyapısı, yayın özellikleri ve içeriği ile giriş yapmıştı.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.