Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı başlıyor

Bilgi Eğitim ve Galata Fotoğrafhanesi işbirliğiyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde ‘Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı’ başlıyor. 22 Eylül-2 Şubat tarihleri ve 11.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek eğitimi konusunda uzman isimler verecek.

Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alper Kırklar, Business Week Fotoğraf Editörü Cevahir Buğu, Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Delizia Flaccavento, halkla ilişkiler uzmanı Gülşah Durak, Reuters Türkiye Bürosu Fotoğraf Editörü Murad Sezer, sanatçı Sevgi Ortaç, Fotoğraf Vakfı ve Galata Fotoğrafhanesi Kurucusu Yücel Tunca gibi uzman isimlerin eğitim vereceği program ‘basın fotoğrafçılığı’ konusunda eğitim almak isteyen herkese açık olacak.

Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı’na katılanlar, ‘Gazetecilik temel bilgisi’, ‘Haber ve haber fotoğrafının ontolojisi’, ‘Görsel bir hikaye anlatmak’, ‘Haber yazma teknikleri’, ‘Sıcak haber fotoğrafçılığı’, ‘Multimedya’, ‘Haber ve proje toplantısı’ ile ‘Gazetecilikte temel ve ileri fotoğraf uygulamaları’ konularında bilgi sahibi olabilecekler.

Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı’na katılım ücreti 3.000 TL olarak belirlenirken İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunlarına yüzde 20 indirim uygulanacak.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.