Bankkart Mobil yeni reklam filmi yayında

Ziraat Bankası Bankkart mobil yeni reklam filmi ile hiçbir şeyi kaçırma diyor. İstediğiniz tüm işlemleri tek tık ile halledebilirsiniz mesajı veriliyor.

“Her gün birçok şeyi kaçırıyoruz” diyen marka, Bankkart  mobil ile kaçırma diyor. Hayatta kaçabilecek ufak şeylerden yola çıkan Ziraat Bankası, her kesimden kişilerin kaçırdığı durumları ele alıyor. “Siz ne kaçırdınız” diye soran marka, sırasıyla; “alışverişin ucunu, kartın son ödeme gününü, yemeğin tuzunu” gibi cevaplar alıyor. İndirimi, ritmi, oltayı hatta %100’lük golü kaçıran halı saha futbolcusundan bile kesitler gösteriliyor reklam filminde. Hayatın her alanında kaçan bir şeyler oluyor ve geç kalıyorsunuz mottosunun ön planda olduğu film “Bankkart ile artık kaçırma diyor.

“Bankkart Mobil varsa hayat da kaçmaz, Bankkart Combo dünyasının sunduğu kolaylıklarda.” diyerek uygulamanın fırsatlarını söylüyor Ziraat Bankası. “İndirin Bankkart Mobil’i, hem kampanyalarımızdan anında haberdar olun hem de kart işlemlerinizi kolaylıkla yapın” diyerek herkesi mobil uygulamayı indirmeye davet ediyor. Reklam filmi “Bankkart Mobil hesabını bilir o” sloganıyla bitiyor.

Künye: 

Reklamveren: Ziraat Bankası
Reklam Ajansı: Happy People Project

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.