artwork

#banabak hareketi üniversitelilerle buluşuyor

7 sene önce

0

P&G Türkiye’nin Pantene, Head&Shoulders, Gillette, İpana, Oral-B, Orkid, Max Factor gibi kişisel bakım markaları ile birlikte başlattığı yeni nesil gençlik hareketi #banabak, özel tırı ile Türkiye’nin önde gelen üniversitelerini ziyaret ediyor. Gençlere etkileyici olmak için ekstra çaba harcamalarına gerek olmadığını, özgüvenin tüm kapıları açabileceğini hatırlatan #banabak hareketinin üniversite ziyaretleri 4 Nisan Pazartesi günü Boğaziçi ve Bahçeşehir üniversiteleri ile başlıyor.

#banabak tırı Boğaziçi Üniversitesi (Kuzey – Güney Kampüsü) ve Bahçeşehir Üniversitesi’nden (Beşiktaş Kampüsü) sonra; 5 Nisan Salı günü Sabancı Üniversitesi’nde (Tuzla Kampüsü), 6 Nisan Çarşamba günü İstanbul Teknik Üniversitesi (Maslak Kampüsü) ve Marmara Üniversitesi (Göztepe Kampüsü), 7 Nisan Perşembe günü  Koç Üniversitesi’nde (Rumelihisarı Kampüsü), 13 Nisan Çarşamba günü de İstanbul Üniversitesi’nde (Avcılar Kampüsü) olacak.

Nisan ve Mayıs ayları boyunca Anadolu’nun farklı üniversitelerinde devam edecek bu ziyaretler ile 450 binden fazla gence ulaşılması hedefleniyor.