Bahçeden’in Refika Birgül’lü yeni reklam filmi yayında

Doğanın sağlıklı ve damakta iz bırakan tatlarını gurme dokunuşlarla getirdiğini söyleyen Bahçeden, yenilenen lezzetlerini eğlenceli reklam kampanyası ile seyirciyle buluşturuyor.

Bahçeden Deniz Tuzlu Kavrulmuş Fındık, Çiğ Karışık, Ortaya Karışık ve Osmaniye Fıstığı için Refika’nın Mutfağı’nın kurucusu ve Yemek Yazarı Refika Birgül ile dört farklı reklam filmi hazırlandı. Reklam
kampanyasında “lezzetimiz öve öve bitirilmez ancak paketimizi öve öve bitirebilirsiniz” mesajı keyifli bir anlatımla izleyenlere aktarılıyor.

Peyman’ın Bahçeden markası için hazırlanan reklam kampanyası, “Öve öve yiyin, öve öve bitirin” sloganı ile gurme çeşitleri ve özel tatları ön plana çıkarıyor. TV’de ve dijital platformlarda yayınlanmaya başlayan eğlenceli kampanyanın reklam yüzü ise Refika Birgül oldu.

“Yemek Yazarı, TV Programcısı, Youtuber, Refika’nın Mutfağı, Refika’dan ve Börek Prodüksiyon Kurucusu” Refika Birgül’ün farklı mekanlarda ortaya çıktığı ve kişilerin ellerindeki pakete beklenmedik anda eğlenceli bir şekilde ortak olduğu reklam filmlerinde; lezzet, doğallık, özel tatlar, sağlıklı atıştırmalık argümanları eğlenceli bir şekilde seyirciye aktarılıyor. Refika kimi zaman spor müsabakası izleyen bir arkadaş grubunun Osmaniye fıstığını öve öve bitirirken, kimi zaman da glütensiz ve yüksek lif içeren gerçek bir ara öğün kahramanı olan Çiğ Karışık ile asansörde karşımıza çıkıyor. Film keyfini taçlandıran Deniz Tuzlu Kavrulmuş Fındık, Refika’nın anlatımıyla iştah kabartırken, oyun eğlencesinin olmazsa olmazı Ortaya Karışık paketi Refika tarafından öve öve yeniyor.

Hayatın her anına gurme uzmanlığıyla eşlik eden Bahçeden’in yeni reklam kampanyası TBWA\Istanbul imzası taşıyor.
Künye:

Reklamveren: Peyman
Reklamveren Yetkilisi: Ali Burak Aygül, Hülya Nur Diziciler, Ecem Erol
Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul
CCO: İlkay Gürpınar
ECD: Volkan Karakaşoğlu
Kreatif Direktör: Ufuk Işık
Marka Ekibi: Ela Bilgisel
CSO: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama: Özgün Özkalay, Can Değerli, Kiraz Erdem
Prodüktör: Cansev Erdemir
Post Prodüksiyon: Autonomy
Kullanılan Mecralar: TV, Dijital

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.