Babbel aramızdaki uzaylıların hayatını kolaylaştırıyor

Dilini bilmediğiniz bir ülkeye gittiğinizde, en basit konularda bile iletişim kuramadığınız için kendinizi uzaylı gibi hissedebilirsiniz. Dil öğrenme uygulaması Babbel aramızdaki uzaylıların hayatını kolaylaştırıyor.

Dil öğrenme uygulaması Babbel aramızdaki uzaylıların hayatını kolaylaştırıyor.el

Babbel’ın reklam filminde İngilizce bilmeyen bir uzaylının konaklama, ulaşım ve yemek alanlarında yaşadığı zorluklar ele alınıyor. Odasının anahtarını içeride unutan uzaylı, üzerinde bornozuyla resepsiyon görevlisine derdini anlatmaya çalışıyor ancak söyledikleri sadece anlamsız sesler olarak duyuluyor. Benzer bir şekilde otobüs şoförüne yol soramayan ve donut alamayan uzaylı, sonunda Babbel kullanmaya başlıyor.

Film Wieden & Kennedy London imzalı

Bu tip uygulamalar kullandıysanız, kullanıcıların pratik yapmak için gerçek yaşamda da mümkün olduğunca fazla diyalog kurmaya teşvik edildiğini bilirsiniz. Uzaylı da bol bol pratik yapıyor ve filmin komedi unsuru olarak başlarda yersiz diyaloglar içine girebiliyor. Ancak çalışmaya devam ediyor ve kısa sürede kendini evinde hissedecek kadar iyi iletişim kurmaya başlıyor.

Wieden & Kennedy London imzalı reklam filminin yönetmenliğini O Positive’den David Shane üstlenmiş. Babbel reklamı İngiltere, Fransa, Almanya, Meksika, Arjantin, İsveç, Avustralya, Portekiz, İsviçre ve İtalya’da yayınlanacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.