Aytemiz yeni reklam filmi ile şaşırtmaya devam ediyor

Hizmetlerine yenilerini ekleyerek müşterilerini şaşırtmayı amaç edinen Aytemiz yeni reklam filmi ile yenilikçi hizmetleriyle tüketicinin karşısına çıkıyor. Bir önceki reklam filminde, “Motorcu Dostu” istasyonlarını duyuran Aytemiz, şimdi de “Elektrikli Araç Hızlı Şarj Ünitesi” ve “Ücretsiz İnternet” hizmetiyle tüketiciyle buluşuyor.
Reklam filminde bir istasyon sahibini canlandıran ve Aytemiz’in kendisiyle rekabet etmesinden rahatsız olan Güven Kıraç; Aytemiz istasyonunu ikinci kez ziyaret ediyor.
İlk ziyaretinde motosiklet sürücüsü oğluyla karşılaşarak şaşıran Güven Kıraç bu kez kendisi elektrikli otomobiliyle istasyona gelerek Aytemiz çalışanlarını şaşırtmaya çalışıyor. Aytemiz’de, “Araçtan Öde”, “Motorcu Dostu” istasyon ve yüksek teknolojili “Aytemiz Optimum” akaryakıtlarının yanı sıra Elektrikli hızlı şarj noktasını gören ve bir de aracı şarj olurken ücretsiz internet hizmetinden yararlanabileceğini öğrenen Kıraç, bir kez daha şaşırıyor.
Aytemiz’in müşterisine sunduğu şaşırtan hizmetlerin esprili bir dille resmedildiği, AndBrand tarafından hazırlanan reklam filminin kreatif direktörlüğünü Çağrı Çelik ve Saadettin Konukseven, yönetmenliğini Şener Sonuşen, müziklerini Jingle House, yapımcılığını ise Staff üstlendi.

Künye
Reklamveren: Aytemiz
Reklam Ajansı: AndBrand
Reklam Veren Temsilcileri: Özge Kansu Gökçek, Fatih Eren
Kreatif Direktör: Çağrı Çelik, Saadettin Konukseven
Yaratıcı Ekip: Salih Küçük, Haydar Öztürk, İlkay Saltık
Marka Ekibi:  Dila Oş, Sevil Zelzele
Yapım şirketi: Staff
Yönetmen: Şener Sonuşen
Jingle: Jingle House
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.