Site icon Campaign Türkiye

Ayşe Aydın D&AD Awards 2022’de jüri üyesi olarak yer alacak

1962’den bu yana, sektörün en değerli organizasyonlarından biri olan tasarım ve sanat yönetiminde yaratıcı kampanyaların ödüllendirildiği D&AD Awards 2022’de Chief Creative Officer Ayşe Aydın, Basın ve Açıkhava Kategorisi’nin jüri üyesi olacak.

D&AD 2022 jüri üyelerini açıkladı. Üyeler arasında Publicis Groupe’ta Chief Creative Officer olarak görev yapan Ayşe Aydın da yer alıyor. Ayşe Aydın, Basın ve Açıkhava Kategorisi’nin jüri üyesi olacak.

Tasarım ve reklamcılıkta mükemmelliği teşvik etmeyi amaçlayan D&AD Ödülleri, her yıl dünyanın dört bir yanından en iyi yaratıcı çalışmaları değerlendirmek için 400’ün üzerinde küresel yaratıcı lideri ve yenilikçi isimleri bir araya getiriyor.

Ödül Direktörü Donal Keenan: “60. yılını dolduran D&AD Ödülleri, dünyanın önde gelen yaklaşık 400 yaratıcı isminden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilen, 40’tan fazla kategoriyi içerecek şekilde büyüdü. Jüri üyelerimiz her yıl, ödüllerin değerlendirilmesinde mümkün olan en yüksek standardı korumayı sağlayarak onu en büyük yaratıcı ödüllerden biri haline getiriyor.” dedi.

Değerlendirmede görev alacak diğer 4 Türk jüri üyesi ise şöyle:

Ergin Binyıldız – Radio & Audio / Havas Turkey
Zeynep Orbay – Art Direction / Wieden + Kennedy
Gizem Vural – Illustration / Freelance
Ceren Bagatar – Product Design / Kode21 Climate Solutions Design

Exit mobile version